درباره پارسانت بیشتر بدانید!

پارسانت آسیا سال ۱۳۸۸ متولد شد. شماره ثبت ۲۸۸۵ گرفت و ایده اولیه شرکت، راه اندازی سرویس اینترنت پر سرعت و ارزان و البته در دسترس بود. شرکت با راه اندازی یک دکل مرکزی ( دکل ستاد ) و ۴ رادیو کار خودش رو آغاز کرد. در ابتدا بدلیل گرانی پهنای باند و کمبود پهنای باند به ارائه سرویس های ۱۲۸ و ۲۵۶ حجمی ، نامحدود و ساعتی پرداخت.
پس از طی یک سال و ارائه خدمات به بیش از ۱۵۰ کاربر، گام دوم توسعه شرکت آغاز شد. افزایش پهنای باند به ۲۰ مگابیت انجام و دکل های جدید در گوشه گوشه شهر نصب گردید.
طی سالهای ۱۳۹۱ الی ۱۳۹۳ تعداد دکل ها به ۱۴ و در سالهای ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ ، فاز سوم توسعه شرکت با افزایش دکل ها به ۲۳ دکل انجام شد.
ما در طی این سالها، علاوه بر توسعه کمی، افزایش کیفیت رو هم در برنامه های شرکت دنبال کردیم.
طی سال ۱۳۹۴ الی ۱۳۹۶، رادیوهای منصوبه جهت اتصال کاربران به ۳۵۰ رادیو افزایش یافت بطوریکه هیچ رادیویی به بیشتر از ۱۵ مشترک سرویس دهی انجام نمیداد.
در همین زمان، به دلیل استقبال زیاد همشهریان، پهنای باند شرکت به ۴۰۰مگابیت افزایش یافت. لینک های ارتباطی دکل ها ارتقاء یافت و سرورهای جدید جهت افزایش سرعت و خدمات راه اندازی شد.
این شرکت، مفتخر است اولین طرح های جشنواره سالانه وایرلس در بهبهان را با نام تجاری ۳۶۵ در بهمن ماه ۱۳۹۵ ارائه کرد.
در این طرح بیش از ۶۰۰ کاربر طی ۶ ماه جذب شرکت شدند.
جذب کاربر بیشتر، وظیفه ما رو برای ارائه خدمات بیشتر ، بیش از پیش کرد. بطوریکه در سال ۱۳۹۷ سرویس‌های دانلود فیلم رایگان، اشتراک گذاری فایل بصورت رایگات راه اندازی شد.
در ابتدای سال ۱۳۹۸، پارسانت، برگ برنده خودش را رو کرد. ارائه سرویس سرعت آزاد بر بستر وایرلس تا ۵۰ مگابیت.
این شرکت برای تمامی کاربران حجمی خود، سرعت سرویس را تا ۵۰مگابیت افزایش داد، بطوریکه سرعت دانلود زیر ۱ مگابایت در حال حاضر برای کاربران سرکت کم تلقی شده و درخواست پشتیبانی می نمایند.
ارایه این سرویس، برای ماه های اول نیازمند تغییر هزینه سرویس ها بود. شرکت با تدابیر و سیاست‌های تبلیغاتی خود و جذب و تعدیل مشترک، سرویس های با سرعت آزاد خود را از آبان ماه ۱۳۹۸ به قیمت های بسیار مقرون به صرفه برای مشترکین تغییر داده تا رضایت حداکثری همراهان خود را همچون سالهای گذشته حفظ نماید.
از شما سپاسگذارم که وقت گذاشته و شرحی هرچند خلاصه از آنچه بر ما گذشته رو مطالعه کردید.
در بخش خدمات، از خدمات متنوع ما لذت ببرید.

فهرست