منظور از آستانه مصرف منصفانه در بسته های نامحدود چیست؟

طبق بخشنامه جدید سازمان تنظیم مقررات رادیویی، بسته های نامحدود به صورت جدید تعریف می شوند
به این شکل که در بسته ها نامحدود تا سقف معینی با سرعت مثلا 1 مگابیت و بعد از آن سرعت به سرعت پایین تر که برای بسته تعریف شده است برگردانده می شود.
در اینجا بسته 1 مگابیت با آستانه مصرف منصفانه 10 گیگ یعنی این بسته تا حجم 10 گیگابایت اولیه با سرعت 1 مگابیت هست و بعد از اون به سرعت 256 کیلوبیت کاهش می یابد.
بسته 2 مگابیت با آستانه مصرف منصفانه 20 گیگ تا حجم 20 گیگابایت اولیه با سرعت 2 مگابیت و پس از آن با سرعت 512 قابل استفاده است.
بسته 4 مگابیت با آستانه مصرف منصفانه 30 گیگ تا حجم 30 گیگابایت اول با سرعت 4 مگابیت و پس از آن با سرعت 1 مگابیت قابل استفاده است.

آیا طرح ها ساعات رایگان شبانه دارند؟

به دلیل عدم موافقت سازمان تنظیم مقررات رادیویی با دارا بودن طرح ها از ساعت رایگان شبانه، تمامی طرح ها بدون ساعات شبانه رایگان می باشند.

منظور از شبکه داخلی عنوان شده در تعرفه ها چیست؟

منظور از شبکه داخلی سایت زیر می باشد که بر بستر شبکه داخلی شرکت هستند.
سایت فیلم و سریال : http://10.1.1.1
سایت موزیک: http://10.2.2.2/
سامانه کودک: http://10.3.3.3
سامانه تلویزیون آنلاین
استفاده از این سه سامانه در حال حاضر دارای 50 درصد تخفیف در تمامی ساعات شبانه روز می باشد. به این صورت که شما اگر یک فایل 1 گیگابیاتی رو دانلود یا تماشا کنید 50 درصد از حجم مصرفی شما محاسبه نخواهد شد و تنها 50 درصد آن از ترافیک شما کسر خواهد شد یعنی چیزی در حدود 500 مگابایت!

پاسخ خود را پیدا نکردید؟

درصورتی که پاسخ سئوال خود را پیدا نکردید میتوانید آن را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم. همچنین با ارسال سئوال خود به ما کمک میکنید تا این صفحه را کامل‌تر کنیم.