آموزش شارژ آنلاین و مشاهده باقیمانده سرویس

پس از وارد شدن به سایت شرکت pnisp.ir روی قسمت ورود مشترکین کلیک نمایید.

همچنین می توانید ازاپلیکیشن شارژ بر روی تلفن های اندرویدی خود استفاده نمایید. دانلود اپلیکیشن شارژ

در صفحه باز شده نام کاربری و رمز عبور خود راوارد نمایید. اگر نام کاربری و رمز عبور خود را ندارید لطفا با شماره ۰۶۱۵۲۷۳۳۸۳۳ تماس بگیرید. واحد پشتیبانی شرکت با همین شماره از ساعت ۸ الی ۲.۳۰ بامداد در تمام روزهای هفته پاسخگوی شما خواهند بود. بعد از ورود به سایت، از قسمت داشبورد سرویس فعلی خود را انتخاب نمایید.

بعد از انتخاب سرویس، اطلاعات سرویس اعم از میزان ترافیک و زمان باقی مانده و … قابل مشاهده خواهد بود.

 1. میزان استفاده شما در ۲۴ ساعت گذشته
 2. میزان استفاده شما در ۱۶۸ ساعت گذشته
 3. میزان استفاده شما در ۷۲۰ ساعت گذشته
 4. مقدار ترافیک باقیمانده سرویس شما
 5. زمان باقیمانده از سرویس شما
 6. برای تمدید تعرفه فعلی خود از این گزینه استفاده نمایید. در صورت دریافت پیغام خطا از گزینه تغییر سرویس استفاده نمایید.
 7. برای تغییر سرویس فعلی خود (سرعت، ترافیک، زمان) از این گزینه استفاده نمایید.
 8. برای خرید ترافیک اضافه از این گزینه استفاده نمایید.
 9. برای خرید ترافیک زمان دار (فشفشه) از این گزینه استفاده نمایید. برای مشاهده توضیحات در مورد ترافیک زمان دار و نحوه استفاده از آن کلیک نمایید.
 10. زمان دقیق شروع و پایان سرویس شما را نشان می دهد.

برای ادامه یکی از گزینه های خرید حجم اضافه، ترافیک زماندار، تمدید سرویس یا تغییر سرویس را بنا به نیاز خود انتخاب نمایید. پس از انتخاب طرح مورد نظر بجز در خرید ترافیک زمان دار و ترافیک اضافه با دو گزینه رو برو خواهید شد که در تصویر زیر مشخص شده است.

 1. اگر زمان سرویس فعلی شما هنوز تمام نشده و میخواهید طرح جدید خریداری شده شما دقیقا بعد از اتمام خرید فعال شود از این گزینه استفاده نمایید. با انتخاب این گزینه طرح فعلی شما حذف شده و طرح جدید اعمال می گردد.
 2. اگر قصد دارید طرح خریداری شده پس از پایان طرح فعلی شما فعال شود از این گزینه استفاده نمایید. در این صورت طرح خریداری شده شما رزرو شده و پس از اتمام زمان و تاریخ طرح فعلی شما به صورت اتوماتیک فعال می شود. دقت نمایید در هر زمان بخواهید می توانید از قسمت داشبورد طرح رزرو خود را فعال نمایید.

پس از انتخاب گزینه مورد نظر خود بر روی ادامه کلیک نمایید. گزینه پرداخت آنلاین را انتخاب نمایید. پس از آن بر روی آیکون بانک پاسارگاد که در تصویر زیر نشان داده شده  است کلیک نمایید تا به درگاه پرداخت متصل شوید. اطلاعات کارت خود را وارد نمایید و بر رو گزینه پرداخت کلیک نمایید تا پرداخت انجام شود. پس از چند دقیقه طرح شما فعال یا رزرو خواهد شد.

نکته:

 1. اگر از حساب شما مبلغ کسر شد ولی طرح اعمال نشد این یک خطای بانکی هست و پس از مدتی خود بانک مبلغ را به حسابتان عودت خواهد داد. در این صورت در منوی داشبورد سرویس شما در انتظار پرداخت نشان داده می شود. می توانید مجدد اقدام به پرداخت نمایید یا مجددا مراحل شارژ را طی نمایید.
 2. دقت نمایید با رمز دوم ایستا (رمز دوم های قدیم) فقط می توانید روزانه جمعا ۱۰۰ هزار تومان خرید یا انتقال انجام دهید.
 3. در صفحه بانک هر گونه پیغام خطا مربوط به کارت شما می باشد.
 4. از تمامی کارت های عضو شتاب می توانید استفاده نمایید.
 5. قسمت کد تخفیف برای زمان هایی به کار می رود که از طرف شرکت در شبکه های اطلاع رسانی کد تخفیف اعلام شده باشد.
فهرست