اینترنت وایرلس اختصاصی

اینترنت وایرلس اختصاصی

 

یکی از شیوه‌های استفاده از خدمات پهن باند اینترنت پرسرعت پارسانت آسیا استفاده از ارتباط بیسیم یا Wireless است (point to point)


سرویس های وایرلس پارسانت آسیا پهنای باندی بسیار بیش‌تر نسبت به آنچه بر بستر سیم مسی (DSL) تأمین می‌شود، در اختیار قرار می‌دهند. سازمان‌ها یا شرکت ها، مجتمع های مسکونی، برج ها و آپارتمان های مسکونی می‌توانند بسته به نیاز خود مقدار پهنای باند خود را سفارش دهند. سفارشات پهنای باند حداکثر پس از 24 ساعت کاری تحویل می شود.

اینترنت وایرلس پارسانت آسیا
شرکت ما افتخار دارد سالها تجربه در زمینه ارائه سرویس های اینترنت و شبکه و با در نظر گرفتن نیاز روز افزون به اینترنت پرسرعت اقدام به ارائه این خدمات در تمامی نقاط شهرستان بهبهان، شهرهای منصوریه،تشان، سردشت و حومه سرویس های اینترنت بیسیم با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته ارائه شده و امکان اتصال با سرعتی بسیار بالاتر از فناوریهای دیگر همچون adsl و adsl2+ را برای مشترک فراهم می کنند. به صورتی که سرعت اینترنت از مرز 50 مگابیت بر ثانیه نیز عبور می نماید در سرویس های وایرلس سرعت ارسال و دریافت برابر می باشد که این امکان در سرویس های adsl وجود ندارد و حداکثر آپلود در سرویس های adsl یک مگابیت بر ثانیه می باشد . یکی از مهمترین مزیت های سرویس های وایرلس (point to point) بی نیاز بودن از خط تلفن می باشد و سرویس های اینترنت بی سیم محدودیتهایی چون خطوط pgs , pcm ، خطوط فیبر نوری و … را نداشته و به طور کلی هیچ نوع وابستگی به خط تلفن ندارند. از مزیت های دیگر این سیستم امکان استفاده اشتراکی اعضای یک آپارتمان و یا برج و مجتمع مسکونی از تجهیزات برای دریافت سرویس اینترنت می باشد که در نهایت مقرون به صرفه می باشد . در سرویس های وایرلس پارسانت آسیا تمامی واحدهای یک برج و یا آپارتمان و یا مجتمع می توانند از یک سری تجهیزات به صورت اشتراکی استفاده کنند.

  • ۰۶۱۵۲۷۳۳۸۳۳
  • pnaisp@chmail.ir
  • خوزستان- بهبهان-بین بانک ملی و فلکه شیراز- مجتمع تجاری ایرانی-طبقه اول